Świat
Multimediów
dla ciebie
Strona główna
O firmie
Nasi klienci
Kontakt
Multimedia
Systemy do głosowań
Systemy interaktywne
Obsługa konferencji
Doradztwo i projektowanie
Multimedia

Posiadamy system do wielkoekranowych prezentacji, który umożliwia nam połączenie nawet 12 ekranów/monitorów w jeden spójny obraz. System pozwala na zachować jego ciągłość.
Jesteśmy wstanie przygotować oraz wykonać niestandardowe projekcje multimedialne w niemal, każdym miejscu w niekonwencjonalny sposób. Mogą być one wyświetlane różnorodnie, w zależności od wymagań i efektu, jaki chcą Państwo uzyskać.
Bardzo efektownym sposobem na wyświetlenie materiału video np. prezentacji, filmu reklamowego czy materiału szkoleniowego jest użycie ściany plazmowej lub LED.
Natomiast, jeżeli zależy Państwu na efektownym wyświetleniu logo Państwa firmy ( np. z hasłem reklamowym) na imprezie firmowej, targach czy stoisku, jesteśmy wstanie zaproponować najnowocześniejsze technologie i dobrać jedną z nich tak, aby spełnić Państwa oczekiwania. 
W naszej ofercie znajdują się również pokazy laserowe. Lasery wyposażone są w najnowocześniejsze systemy tworzenia przestrzennych pokazów i animacji laserowych. Pozwalają one na animowanie np. logo, napisów lub różnorodnych obrazów.

Oprócz wymienionych powyżej rozwiązań, wykonujemy niestandardowe przedsięwzięcia multimedialne, reklamowe; pomagamy zrealizować nawet najśmielsze projekty wizualne, kompleksowo przygotowujemy stoiska firmowe oraz targowe. Zapewniamy również nagłośnienie i oświetlenie. 

Oprócz fachowej obsługi, gwarantujemy prawidłowy przebieg eventu i właściwą realizację przedsięwzięcia od strony technicznej.

Nasza firma dysponuje wysokiej klasy, profesjonalnym sprzętem między innymi: 

  • projektorami o zróżnicowanej mocy
  • ekranami do przedniej oraz tylnej projekcji
  • monitorami: LCD, plazmowymi, dotykowymi
  • oświetleniem efektowy

 

Strona główna
O firmie
Nasi klienci
Kontakt